fbpx

Powolny jogging w drodze do twórczej ekspresji

Oprócz tworzenia minimalistycznych grafik oraz obrazów, zaczynamy prowadzić blog. Chcemy, żeby to było miejsce edukacyjne, wrażliwe na sztukę i przestrzeń oraz inspirujące do tworzenia nowych rzeczy.

Projekt Symmetry narodził się niespełna rok temu, kiedy mieliśmy głowę pełną pomysłów i chęć ekspresji. W ten sposób powstała seria czarno-białych grafik. Teraz, idąc krok dalej, bawimy się formą i teksturą malując abstrakcyjne obrazy akrylowe. Niebanalna, nieoczywista kompozycja, delikatnie przenikające się tony, technika mieszana – to obecnie przestrzeń naszych eksperymentów.

Uważamy, że blog będzie fantastycznym dodatkiem do tworzonej przez nas koncepcji twórczej. Planujemy opowiadać o wnętrzach, stylach projektowania, dzielić się z Wami naszymi spostrzeżeniami z podróży i tego, co nas zainspirowało. W dodatku myślimy poważnie o serii edukacyjnej związanej z projektowaniem wnętrz, dekorowaniem i kompozycją. Niestraszne będą nam też tematy stricte lifestylowe, bo czemu nie?

Rozsiądźcie się wygodnie na kanapie, zaparzcie ulubioną herbatę i zapraszamy do lektury! Natomiast jeśli chcecie poczytać więcej o genezie Symmetry i początkach pomysłu zajrzyjcie tutaj.

Pozdrawiamy,
Zespół Symmetry