fbpx

O nas

Cześć, jestem Daniel. W głównej mierze to ja stoję za stroną, na której właśnie jesteś. Jako samouk i osoba, która samemu lubi dojść do czegoś, starając się nie angażować osób trzecich, stworzyłem swoje małe miejsce.

Dlatego grafiki plakatów, opisy, wygląd strony oraz jej działanie, komunikacja, social media, marketing, zrobione są przeze mnie. Robię to, bo sprawia mi to niesamowitą przyjemność.

Ale to nie wszystko…

Mam swoich pomocników, bez których nie dałbym rady ruszyć i oferować Ci produktów dostępnych na stronie. Ważną rolę odgrywa moja dziewczyna, która pomogła mi od najważniejszej strony. Po pierwsze od motywacji. Po drugie od grafiki. To dzięki niej z pełnym spokojem mogę wysłać plakat do szczęśliwego nabywcy, nie martwiąc się o to, że będzie on w złej jakości.

Ale jakość grafik to nie wszystko, zadbała również o to, by pokazać Ci jak wyglądają nasze plakaty we wnętrzu. Jest to cholernie ważne, ponieważ zależy mi na tym, byś wiedział, co oglądasz oraz co kupujesz.

Perfekcjonista i gaduła

Bardzo dużą wagę przywiązuję do szczegółów, to jest moja zła natura, gdyż jestem perfekcjonistą. Czasami mógłbym szybciej puścić coś w świat, ale tego nie robię, dopóki nie jest dograne na tip-top. Z drugiej zaś strony uważam to za zaletę, w szczególności w przypadku Symme.try_. Niesamowicie zależy mi na tym, by każda osoba odwiedzająca stronę wiedziała, co ogląda oraz jak dany plakat prezentuje się we wnętrzu, a czytając opisy, doskonale wiedziała, co siedziało mi w głowie, opisując konkretną grafikę. Myślę, że dzięki temu łatwiej będzie Ci idealnie dobrać plakat do wystroju wnętrza.

W przypadku opisów jestem zwolennikiem nietypowego i niestandardowego przedstawiania i opisywania przeróżnych rzeczy, co mogłaś/eś zauważyć podczas przeglądania chociażby Audio, Galaxy, Totemu, czy Atomu. Dziwne opisy rzeczy i sytuacji przychodzą mi naturalnie, to pewnie dlatego od wielu osób słyszałem, że powinienem zostać Stand Up’erem.

Gadanie to coś, co moja rodzina i bliscy nienawidzą, a zarazem uwielbiają. Jestem mistrzem dygresji. Potrafię zejść z głównego wątku do 10 innych pobocznych, po czym po godzinie powrócić do pierwotnego, gdy wszyscy już o nim całkowicie zapomnieli. Taka głupia zdolność 🤷‍♂️

Dziękuję bardzo, że jesteś i zapraszam Cię do dalszego eksplorowania strony.