fbpx

Szkoła z Symme.try_

Fizyka i astronomia

Fizyka jest jednym z najważniejszych przedmiotów w szkole i towarzyszy nam przez całe życie, nawet gdy o tym nie wiemy.

Dlatego warto, by dzieci wiedziały, jakie jest przyspieszenie grawitacyjne (9,81 m/s²) lub dlaczego rakiety startują na wschód i z równika (ponieważ na starcie rakieta ma prędkość 1667 km/h i pozwala to zaoszczędzić energię potrzebną na wprowadzenie rakiety na niską orbitę ziemi).

Dlatego symbioza fizyki, wyobraźni i Galaxy pozytywnie wpływa na rozwój i edukację młodych ludzi i pozwala osiągać lepsze wyniki w nauce.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Lekcje muzyki

Może lekcje muzyki nie są najważniejszym przedmiotem w szkole, ale zdecydowanie są bardzo istotne. W końcu muzyka towarzyszy nam przez całe życie i ma niesamowicie ogromny wpływ na umysł młodego człowieka.

Głównie dlatego, że wpływa na nastrój, układ krwionośny i oddechowy. Oddziałuje na fizjologię i psychikę człowieka oraz przyczynia się do wyzwolenia określonego stanu emocjonalnego. 

My przenosimy dźwięk na ścianę, pozwala to na przedłużenie pozytywnych emocji wywołanych muzyką i sprawia, że nasz umysł dłużej pozostaje w stanie eurofii. To istny przepis na sukces.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej. 

Trochę Chemii

Chemia jest bardzo ważna, dlatego jest obowiązkowym przedmiotem w szkole.

Dzisiaj podstawowe informacje o atomach wprost ze szkoły Symme.try_:

Atom to najmniejsza cząstka pierwiastka chemicznego posiada masę atomową i jądro atomowe. Masa atomu [u] wynosi 1,66 · 10-24 g. 

Co prawda, nasz Atom różni się od wyżej opisanego, głównie masą i wielkością. Jednak spokojnie, to same plusy. Dzięki temu łobuzy lepiej przyswajają wiedzę i zaliczają chemię na 5+.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej.

Demon leniuchów

Może o Aku nie dowiedzie się w szkole, ale zdecydowanie warto o nim powiedzieć.

Jest to w końcu demon małych leniuchów. Dzięki jego hipnotyzującym oczom urwisy siadają do lekcji, by nie zawieść swoich rodziców, nauczycieli i przede wszystkim siebie.

Nam się wydaje, że oczy Aku to nic innego jak druga para oczu rodziców, którzy chcą wiedzieć, kiedy wkrada się leniuch do życia ich pociech.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej.